0 (262) 223 12 34

Hijyen ve temizlik sizin için de önemlidir.

Sizin; " en temiz, en ekonomik ve en hijyen" arayışı içinde olduğunuzu biliyoruz. siz işinizdeki mükemmelliği yakalamaya konsantre olun, hijyen ve temizlikteki mükemmelliği bize bırakın.

Kaliteli temizlik ekonomik olabilir mi?

Bizimle çalışmaya başladığınızda; temizlik ile ilgili yatırım harcamalarınız ortadan kalkacak, işletme giderleriniz, bizim ortak giderlerimiz arasında minimuma inecektir. Böylece temizlik ve hijyen için ayırdığınız bütçeden çok daha azıyla mükemmeli yakalayacaksınız.

Hijyen ve temizlikte uluslararası deneyim

Kullandığımız lisanslı kimyasallar ile hijyen ve temizlikte kalitemiz, üyesi olduğumuz Uluslararası Kuru Temizlemeciler Derneği (IFIA) tarafından sürekli olarak denetlenmekte,kullanılan makinelerin emülsiyon ölçümleri periyodik olarak yapılarak insan ve çevre sağlığı korunmaktadır.

Kuru Temizleme Destekli Yıkama

Standart çamaşırhanelerde yapılan temizliğin çıkaramadığı zorlu lekeler ürününüzün kullanılamamasına sebep olur. Lavanta Kuru Temizleme, kuru temizleme desteğiyle ürünlerde tam temizliği, çalıştığı firmalarda tam memnuniyeti sağlamaktadır.

Karbon filtre sistemimiz sayesinde; hijyen ve temizlemede kullanılan sularımız koku, klor ve diğer maddelerden arındırılır.Sediment Filtreler ise tortu, çamur ve pas gibi maddeleri yok eder. Yumuşatma Sistemi sayesinde; suyun sertlik değeri 3 ile 5 Fr arasındaki bir değere düşürülerek kireçten arındırılır. 40.000 mic/sn/cm²’lik Ultraviole Tüp ve Board Kontrolü sayesinde ürünlerinizdeki bakteri ve virüslerin DNA yapıları bozularak yok edilir. Böylece ürünlerinizde %100 hijyen sağlamış olursunuz.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ

50 000+
Yıkanmış Gömlek
50
Çamaşır Makinesi
10 000+
Kuru Temizlenmiş Ürün
1000
Mutlu Müşteri