0 (262) 223 12 34

COVID - 19 ÖNLEMLERİ

Hijyenle Yine Birlikteyiz!

Hijyenik hizmetlerimizle çok çalışmaya devam ederken, yeniden açılan mağazalarımızda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı en büyük önceliğimizdir. Bu amaçla; virüs, bakteri ve mikroplara karşı hijyen uygulamalarımızı, her konuda en güncel bilgi ve en etkili önlemlerle geliştirdik.

Koronavirüse Karşı Cevabımız: Hijyen ve Sağlık!

Çalışanlarımız

Ateş Ölçümü: Bütün çalışanlarımızın ateş ölçümleri düzenli olarak yapılır. Ateşi 37.8°’nin üzerinde çıkanlara, vücut ısı değerleri normale dönene kadar evlerinde kalma talimatı verilir.

El Yıkama: El yıkama kurallarımız doğrultusunda; 30 dakikada en az bir kere ve 20 saniye boyunca, mağaza çalışanlarımız ellerini dezenfektanlı sabun ile yıkamakta, adrese servis görevlilerimiz ellerini alkol bazlı dezenfektan ile dezenfekte etmektedir.

Kişisel Koruyucu Ekipman: Mağaza çalışanları ve adrese servis görevlilerimiz tarafından kullanılan; eldiven, maske, dezenfektan mendil, el dezenfektanı ve diğer temizlik malzemelerinin kullanımını arttırdık.


Adrese Servisimiz

Dezenfeksiyon: Teslimat araçlarımız, özellikle sık temas edilen yerlere (direksiyon simidi, vites kolu, kapı kolları…) ayrı bir özen gösterilerek sık sık temizlenir, dezenfekte edilir.

Servis Poşeti: Kullandığımız tüm poşetler tek kullanımlıktır ve her kullanım sonrasında atılırlar.


Temassız İşlemlerimiz

Hijyen sağlayan kuru temizleme hizmetimiz ile hijyenik hale getirilen ürünleriniz, daha sonra dışarıyla temasları engellenecek şekilde kuru temizleme poşeti ile ambalajlanır ve dış faktörlere karşı özenle muhafaza edilir. Bu sayede, size teslim edilene kadar ürünlerinizi temastan uzak tutarız.

Nakit yerine, banka kartlarını, varsa temassız kredi kartlarınızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ

50 000+
Yıkanmış Gömlek
50
Çamaşır Makinesi
10 000+
Kuru Temizlenmiş Ürün
1000
Mutlu Müşteri